Alexander The Great Beach hotel

Kypr

Alexander The Great Beach hotel

4hvězdičkový hotel nacházející se u moře

Popis

  • Tento 4hvězdičkový hotel se nachází u moře, 150 metrů od centra města Pafos a 10 minut chůze od přístavu Pafos. Nabízí vám výhled na písčitou pláž s modrou vlajkou, restaurace na místě, 2 bazény a klimatizované pokoje.

  • Pokoje v hotelu Alexander The Great jsou elegantně zařízené a mají kávovar a minibar. V některých najdete i zařízený balkon s výhledem na moře, středověký hrad a starý rybářský přístav města Pafos.

 

www.kanikahotels.com

Rezervace: yioula@kanikahotels.com

Klimatizované pokoje

Restaurace s mezinárodní kuchyní

Fitness centrum

Mapa

P.O. Box 60325,Paphos 8102,Cyprus

  • Hotel Alexander The Great Beach vám nabízí různé restaurační zařízení včetně tematických bufetů a restaurace, v níž se podávají jídla mezinárodní kuchyně. Do italské a la carte restaurace a do japonské restaurace s venkovní terasou mají povolený vstup jen dospělí.

  • V hotelu Alexander The Great si můžete zaplavat v krytém bazénu nebo si dopřát uvolňující masáž. Součástí hotelu je i tenisový kurt, fitness centrum a herna s biliardem.
    Za 15 minut se dostanete pěšky do pafoského archeologického parku a ke kostelu se sloupem svatého Pavla. Hotel se nachází 50 metrů od obchodů a barů.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook