Cornelia Diamond
Golf Resort & Spa

Turecko

Cornelia Diamond
Golf Resort & Spa

Jeden z nejlépe zařízených komplexů ve středisku Belek.

Popis

Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa patří k nejlépe vybaveným komplexům ve středisku Belek. Luxusní a komfortně zařízený hotel Cornelia Diamond Golf Resort, rozkládající se na ploše 200 000 m2, je obklopený borovicovým lesem. Strávíte v něm bezproblémovou dovolenou a nádherné chvíle s vašimi blízkými. Hotel splní všechna vaše očekávání. Je vhodný pro mladé lidi, rodiny s dětmi, jako i pro milovníky golfu, jelikož v blízkosti se nacházejí golfová hřiště. U bazénů, které jsou v popředí hotelu, máte pocit, že splývají s tyrkysovým Středozemním mořem, a zanechají ve vás ty nejpříjemnější vzpomínky. Tento komplex vám nabízí všechno, co očekáváte od kvalitní, luxusní a pohodlné dovolené.

 

Poloha

Hotelový komplex postavený v roce 2008 je situovaný v okrajové části Beleku. Městečka Perge a Aspendos osloví ty, kteří mají rádi historii, a jelikož jsou nedaleko, určitě je navštivte. Velká nákupní centra se nachází ve městě Antalya, která je od hotelu vzdálená 45 km. Mezinárodní letiště je situované 35 km od hotelu.

 

Pokoje

Ubytování Hotel Cornelia Diamond Golf Resort & Spa: 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky · suity jsou různého druhu (max. 5 osob) · centrální klimatizace · koupelna, vana, sprchový kout, WC · toaletní potřeby · vysoušeč vlasů · make-up zrcadlo · TV LCD/SAT · rádio · internet · telefon · minibar doplňovaný denně (pivo a nealko nápoje) · trezor · balkon · v den příjezdu koš ovoce, šampaňské a čerstvý pomerančový džus.

 

Pláž

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa se nachází přímo na široké písčité pláži s bílým pískem, která je vybavená slunečníky, lehátky, matracemi, sprchami a plážovými ručníky v ceně. Určitě uvítáte, že na pláži je molo, ze kterého se můžete v klidu kochat obzorem, který vám nabízí Středozemní moře. Bezmotorové vodní sporty jako windsurfing, kanoe, vodní kola a plážové hry jsou v ceně. Za poplatek: motorové vodní sporty (vodní lyžování, parasailing a jízda na banánu).

 

Golfová hřiště v bezprostřední blízkosti

Je obklopený nádherným borovicovým lesem

12 bazénů

Fitness centrum, animační program, bowling, konferenční místnosti...

Mapa

Cornelia Golf Club Iskele Mevkii 07506 Belek/Antalya Turecko

Strava

Diamond all inclusive bufetovým způsobem · snídaně 07:00-10:00 · pozdní snídaně 10:00-11:00 · oběd 12:30-14:30 · oběd formou snacku 12:00-16:00 · káva, čaj, koláčky 16:30-18:00 · dětský bufet 18:30-20:00 · večeře 19:00-21:30 · půlnoční občerstvení 24:00-01:00 · alkoholické a nealkoholické nápoje domácí a zahraniční produkce, zmrzlina v Dome restaurant & Bar a v baru La Boheme nonstop 24 hodin denně · a la carte restaurace (nutná rezervace min. den předem). Za poplatek 6 €: far east 19:30-23:00 · latino & severoamerická 19:00-24:00 · dary moře 19:30-22:30 · konzumace v Buble VIP Rastaurant 19:00-24:00 se platí extra.

 

Zařízení hotelu

571 pokojů · recepce · výtahy · lobby s wi-fi · hlavní restaurace (Diamond Main Restaurant) · 7 a la carte restaurací (turecká, ottomanská, asijská, latino & severoamerická, dary moře, bubble VIP, středomořská) · 10barů · 6 bazénů · venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén · aquapark · lehátka, slunečníky, matrace a ručníky zdarma · turecké koupele · sauna · 3 jacuzzi · fitness centrum · disko · denní a večerní animace · amfiteater · karaoke · živá hudba · zahradní a plážové party · 5 miniklubů pro děti podle věku od 0 do 17 let · aerobik · pilates · joga · step · strečing · basketbal · stolní tenis · minigolf · boccia · vodní pólo · canoe · catamaran · windsurfing (jen s licencí) · room service 24 hod. Za poplatek: služby Crassula SPA centra (5000 m2) – masáže, salon krasy · kadeřnictví · herna · čistírna · babysitting (0-3 roky) · obchodní centrum (2 500 m2) · 4 bowlingové dráhy · biliardový salon se 7 stoly · 10 tenisových kurtů · 2 profesionální fotbalové hřiště (110x68 m) · 27jamkové golfové hřiště · 7konferenčních místností · play stations.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook