Maxx
Royal

Turecko

Maxx
Royal

Maximální smysl pro detail určený pro náročnou klientelu a hotelové odborníky.

Krásný bazénový komplex s tobogány a skluzavkami, volnočasové aktivity pro děti i dospělé organizované mezinárodním animačním týmem, bohatá nabídka stravovacích a doplňkových služeb a v neposlední řadě možnost zahrát si golf na některém ze známých golfových hřišť, je hlavní devizou tohoto luxusního, nově otevřeného hotelu.

Pláž

Široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná i pro děti a neplavce a je rozdělená na písčitou a travnatou část se slunečníky a lehátky. Elegantní molo nabízí oddech v soukromých luxusních altáncích (za poplatek).

 

Hotel Maxx Royal – Pokoje

Krásné, designově propracované pokoje typu suite, nacházející se v hlavní budově, jsou vybavené individuálně ovladatelnou klimatizací, WC / koupelnou, vysoušečem vlasů, Wi-fi připojením, telefonem, LCD-TV, DVD přehrávačem, trezorem, balkonem nebo terasou. Čajový a kávový set, župany a přezůvky, košík s ovocem na přivítanou a denně doplňovaný minibar jsou v hotelu samozřejmostí.

Cenově výhodnější alternativou ubytování jsou střešní suity. Další typy pokojů situované v hlavní budově a vilkách jsou k dispozici na vyžádání.

 

Stravování

V ceně: Ultra All Inclusive – 24 hodin denně, snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dětské menu, dietní bufet, koláče, ovoce, zmrzlina, pizza, různé občerstvení během dne, neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů.

Možnos zahrát si golf

Luxusní vybavení

Skvělé stravování

Aktivity pro děti i dospělé

Mapa

maxx-royal,belek

Zařízení hotelu

Exkluzivní hotelový servis zahrnuje služby recepce (s Wifi připojením), konferenční místnost, hernu, knihovnu, obchůdky, 2 kinosály, půjčovnu aut, kadeřnictví, diskotéku, služby lékaře. V areálu hotelu je k dispozici hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace, vnitřní bazén, dětský vnitřní bazén, venkovní bazén s mořskou vodou, venkovní bazénový komplex, aquapark s tobogány a skluzavkami pro děti i dospělé. Zdarma: fitness centrum, tenis, fotbal, turecké koupele, parní sauna, šipky, stolní tenis, aerobic, boccia, plážový volejbal, vodní gymnastika, jóga, basketbal, vodní pólo, pilates, lukostřelba, kanoe, vodní kolo, hodiny tance, kurz vaření, playstation, kino, denní a večerní program, taneční představení profesionálních souborů z celého světa, akrobatická show, party na pláži. Za poplatek: bowling, biliard, nintendo, parasailing, kurz plavání a potápění, motorizované vodní sporty, soukromé lekce fitness, tenisu, fotbalu, masáže, salon krásy.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook