Regnum Carya
Golf & Spa Resort

Turecko

Regnum Carya
Golf & Spa Resort

Luxusní nově postavený hotel otevřený v roce 2014 je postavený v krásném prostředí přímo na pláži.

POPIS

Luxusní nově postavený hotel otevřený v roce 2014 je postavený v krásném prostředí přímo na pláži. Sestává z hlavní budovy, komplexu budov a 5 vilek, má vstupní halu s recepcí, celkem 530 pokojů, 2 venkovní bazény (jeden z nich je jen pro dospělé od 15 let), vnitřní bazén, aquapark, 4 a la carte restaurace, 9 barů. K dispozici je obchodní centrum, internetová kavárna, WiFi, mini klub, lékař, prádelna, kadeřnictví, fotograf, diskotéka, turecká koupel, parní koupel, sauna a fitness. Pro více informací: www.regnumhotels.com

 

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj; komfortně zařízené pokoje v hlavní budově jsou vybavené balkonem (golfové pokoje mají terasu), SAT-TV, minibarem (denně doplňovaný nealkoholickými nápoji), telefonem, trezorem, AC, koupelnou s WC a fénem.

 

POLOHA

Od Beleku je hotel vzdálen jen 1 km a od mezinárodního letiště Antalya 35 km. Golfové hřiště Carya se nachází jen 50 m od hotelu.

 

PLÁŽ

Soukromá písčitá pláž dlouhá 180 m leží přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace, osušky jsou na pláži a u bazénu poskytované bez poplatku.

 

STRAVOVÁNÍ

K dispozici je hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace – rybí, italská, turecká, asijská, 9 barů – Sports bar, Lobby bar, 19th Hole, The Shamrock, Knock Knock bar, Iskele bar, Vitamin bar, Temple Rouge Night Club, Bar Blue.

 

Golfové hřiště Carya se nachází jen 50 m od hotelu

Bez poplatku můžete využít tureckou koupel, parní koupel a saunu

Luxury All Inclusive

Mapa

Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii Belek,07500 Serik/Antalya,Turecko

PRO DĚTI

Je možné využívat mini klub (4-12 let), junior klub (7-12 let), dětský bazén, dětské hřiště, mini disko, animace, dětské menu. Dětský kočárek je za depozit.

 

SPORT A ZÁBAVA

Zdarma můžete využívat denní a večerní animace, fitness centrum, aerobik, boccia, vodní polo, šipky, lekce břišních tanců, zumbu, pilates, basketbal, fotbal. Zpoplatněné jsou vodní sporty na pláži, biliard, bowling, herna, kurzy potápění, 6 tenisových kurtů.

 

WELLNESS A ZDRAVÍ

Bez poplatku můžete využít tureckou koupel, parní koupel a saunu. Za poplatek jsou masáže, peeling v tureckých koupelích, pedikúra, kadeřnictví.

 

KONCEPT

Koncept Luxury All Inclusive zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu, snacky v průběhu dne, tea time, kávu, zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Importované alkoholické nápoje, lahvové nápoje jsou za poplatek. Podrobný rozpis služeb Luxury All Inclusive dostanou hosté na recepci hotelu při ubytování.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook