Sirene golf

Turecko

Sirene golf

5hvězdičkový hotel vhodný pro rodinnou rekreaci i pro vyznávače golfu

Popis

Vynikající, kvalitní 5hvězdičkový hotel s bohatou stravou a s příjemným personálem, vhodný pro rodinnou rekreaci i pro vyznavače golfu. Hotel je známý nejen svými skvělými službami, ale i velmi dobrou stravou.

 

Poloha

Hotel je situovaný v krásném prostředí plném zeleně, v blízkosti golfových hřišť. Luxusní komplex je obklopený velkou zahradou a nachází se 40 km od mezinárodního letiště Antalya. Široká a dlouhá písčitá pláž se rozprostírá přímo před hotelem.

 

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 a la carte restaurace, lobby bar s WiFi, 7 barů, jako i bar na pláži, krytý bazén, 3 venkovní bazény, dětský bazén, tobogány, dětský klub, dětská restaurace, dětská chůva, obchůdky, konferenční místnost, vodní pólo, basketbal, šipky, stolní tenis, 7 tenisových kurtů, aerobic, fitness, animace pro děti i dospělé, SPA centrum, kadeřnictví, internetová kavárna, vodní sporty. Lehátka, slunečníky, matrace a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Komplex obklopený velkou zahradou

Široká a písčitá pláž přímo před hotelem

Dětský klub

Mapa

Sirene Belek Golf & Wellness Hotel,Ückumtepesi Mevkii PK No:33,07500 Antalya,Turecko

Ubytování

Prostorné, elegantně zařízené, klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. 2+1), koupelna (sprcha / WC), vysoušeč vlasů, SAT-TV, minibar, telefon, balkon nebo terasa. Možnost ubytování v rodinném pokoji (max. 4+1).

 

Stravování

ULTRA ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře formou bohatých švédských stolů. Během dne lehké občerstvení, káva, čaj, koláčky, místní i dovozové alkoholické i nealkoholické nápoje. Přesný rozpis dostanete v hotelu.

 

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook