Sueno
Golf Resort

Turecko

Sueno
Golf Resort

Hotel tvoří šestipatrová hlavní budova a nachází se 5 km od Beleku.

Popis

Hotel tvoří šestipatrová hlavní budova a 174 pokojů. Disponuje venkovním i krytým bazénem, dětským bazénem, fitness centrem, Spa & Wellness centrem. Najdete zde kadeřnictví, minimarket, obchod s kůží, dárkový obchod. K dispozici je lékař, půjčovna motorových vozidel, fotograf. V hotelu je internetové připojení, fax, kopírka, prádelna. Jsou tu 2 konferenční místnosti, fotbalová hřiště, tenisové kurty a 18jamkové golfové hřiště, kino. Na pláž jezdí zdarma hotelový autobus. Pro více informací: www.sueno.com.tr

 

Poloha

Hotel se nachází 5 km od Beleku, letiště Antalya je vzdálené 30 km.

 

Ubytování

Standardní pokoj, komfortně zařízený pokoj je vybavený balkonem, AC, telefonem, SAT-TV, minibarem, trezorem, koupelnou s WC a fénem. Pokoje mají připojení k internetu.

 

Pláž

Písčitá pláž oceněná modrou vlajkou je od hotelu vzdálená 400 m. Na pláž jezdí autobus. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou na pláži a u bazénu bez poplatku.

 

Stravování

Hotel má hlavní restauraci, a la carte restaurace – francouzskou, japonskou, indickou, mexickou, italskou, rybí. Hostům je k dispozici 9 barů, včetně baru na pláži.

Půjčovna motorových vozidel

Písčitá pláž oceněná modrou vlajkou

K dispozici 9 barů včetně baru na pláži

Mapa

TASLIBURN KADRIYE,Gençlik,07505 Muratpaşa/Antalya,Turecko

Pro děti

Nejmenším je k dispozici miniklub (4-12 let, děti mladší 4 let jen s dohledem rodičů), venkovní i krytý dětský bazén. Babysitting za poplatek.

 

Sport a zábava

Bez poplatku využití fitness, animace, tenisový kurt, plážový volejbal, boccia, šipky, fotbal, basketbal, gymnastika, aerobic, plážový fotbal, kino. Za poplatek je osvětlení tenisových a fotbalových hřišť, tenisové vybavení, biliard, stolní tenis, vodní sporty, golfové vybavení, golf, lekce golfu.

 

Wellness a zdraví

SPA disponuje saunami, tureckou a parní koupelí bez poplatku. Za poplatek jsou masáže, péče o tělo a pleť, ostatní služby SPA centra.

 

Koncept

Ultra All Inclusive zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře a pozdní večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, lokální a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Čerstvé ovocné šťávy, lahvové nápoje a importované nápoje jsou za poplatek. Rozpis dostanou hosté při ubytování.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook