Titanic Deluxe

Turecko

Titanic Deluxe

Nádherný, nově postavený hotelový komplex v Beleku má k dispozici celkem 600 pokojů, skládá se z hlavní budovy a vilové části.

POPIS

Nádherný, nově postavený hotelový komplex v Beleku má k dispozici celkem 600 pokojů, skládá se z hlavní budovy a vilové části. Hostům je k dispozici 6 venkovních bazénů, tobogány, 3 dětské bazény, vnitřní bazén a vnitřní dětský bazén, sportovní centrum, SPA centrum, business centrum, nákupní arkáda, kadeřnictví, zlatnictví, čistírna, obchod se suvenýry, lékař, diskotéka, fotograf, knihovna, půjčovna motorových vozidel, půjčovna segway a jízdních kol, wi-fi, internetová kavárna (za poplatek), konferenční místnosti. Pro více informací: www.titanic-hotels.com

 

POLOHA

Hotel se nachází 6 km od města Belek, 3 km od Kadriye, 30 km od mezinárodního letiště Antalya.

 

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj; každý pokoj má balkon, AC, SAT-TV, telefon, připojení k internetu, trezor, minibar, koupelnu s WC a fénem. Pokoje jsou zařízené stylově a vkusně.

 

PLÁŽ

Soukromá písčitá pláž dlouhá 1 km se nachází 1,2 km od hotelu, transfer na pláž je možný po řece nebo soukromými vozidly. Slunečníky, lehátka a ručníky jsou na pláži a u bazénu zdarma.

 

STRAVOVÁNÍ

K dispozici je hlavní restaurace s nabídkou domácích i mezinárodních jídel, 6 a la carte restaurací (bbq, rybí, italská, turecká, na lodi, Privado), 11 barů, cukrárna, kavárna, diskotéka.

 

PRO DĚTI

Pro nejmenší poskytuje hotel dětský klub Titanic, dětské hřiště, babysitting, kočárky (za depozit), dětský bufet, různé volnočasové aktivity.

 

Soukromá písčitá pláž s transferem

Restaurace s nabídkou domácích i mezinárodních jídel

SPA centrum

Mapa

Üçkumtepesi Mevki Beşgöz Caddesi 72/1 Kadriye/belek,07525 Antalya,Turecko

SPORT A ZÁVABA

Zdarma jsou hostům k dispozici denní a večerní animace, orientální tance, akrobatická show, živá hudba, různé hry u bazénu a na pláži, kokteilové a kuchařské kurzy, diskotéka, biliard, kino, fitness, tenisové kurty, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, boccia, jóga a pilates, lukostřelba, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo. Za poplatek je bowling, hrací automaty, playstation, vodní sporty na pláži, osvětlení tenisových kurtů a tenisová výbava, golf.

 

WELLNESS A ZDRAVÍ

SPA centrum poskytuje zdarma tureckou koupel, parní koupel, saunu, sněžnou místnost. Zpoplatněné jsou masáže, hammam, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, péče o tělo a pleť.

 

KONCEPT

High End All Inclusive koncept zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snacky během dne, nealkoholické nápoje, lokální a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Vybrané nápoje jsou za poplatek. Podrobný rozpis konceptu dostanou hosté při ubování.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook