Voyage Belek
Golf & Spa

Turecko

Voyage Belek
Golf & Spa

Krásný, luxusní hotel se nachází přímo na písčité pláži a je ideální pro rodiny s dětmi.

POPIS

Krásný, luxusní hotel se nachází přímo na písčité pláži, je ideální pro rodiny s dětmi, sestává ze tří hlavních budov a bungalovů, má 559 pokojů, 4 venkovní bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén, aquapark, 2 diskotéky, mezinárodní animační tým, lékaře, obchody, optiku, fotografa, půjčovnu motorových vozidel, hernu, prádelnu, kadeřnictví, SPA, wellness, hammam, masáže, wi-fi v Lobby (zdarma), internetovou kavárnu (za poplatek), 2 konferenční místnosti. Pro více informací: www.voyagehotel.com

 

POLOHA

Hotel leží 2 km od města Belek, 35 km od mezinárodního letiště Antalya, 40 km od centra města Antalya.

 

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoj. Luxusně zařízené pokoje mají balkon, AC, minibar (denně doplňovaný), trezor, SAT-TV, soupravu na přípravu kávy a čaje, koupelnu s WC a fénem.

 

PLÁŽ

Soukromá písčitá pláž je dlouhá 300 m a leží před hotelem. Lehátka, matrace, slunečníky a ručníky jsou na pláži a u bazénu bez poplatku.

 

STRAVOVÁNÍ

V hotelu se nachází 2 hlavní restaurace, 8 a la carte restaurací (turecká, italská, čínská, mexická, rybí, steak house, řecká, japonská), 2 diskotéky, 13 barů.

 

Lehátka, matrace, slunečníky a ručníky na pláži a u bazénu bez poplatku

Denní a večerní animace

Bez poplatku hotel nabízí hammam, saunu a parní koupel

Mapa

İskele Mevkii,07506 Belek/Serik/Antalya,Turecko

PRO DĚTI

Hotel nabízí minikluby, 2 dětské bazény s tobogány, mini disko, lunapark, dětské menu, dětské postýlky a dětské židličky v restauraci. Babysitting je za poplatek

 

SPORT A ZÁBAVA

Bez poplatku jsou k dispozici denní a večerní animace, aquapark, mini kino, diskotéka, fitness, šipky, boccia, bedminton, stolní tenis, plážový volejbal, street ball, mini golf, tenisové kurty. Za poplatek jsou vodní sporty, herna, osvětlení tenisových kurtů, biliard, bowling, golfové hřiště.

 

WELLNESS A ZDRAVÍ

Bez poplatku hotel nabízí hammam, saunu a parní koupel. Za poplatek jsou k dispozici masáže.

 

KONCEPT

Ultra All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snack servis, turecké placky, zmrzlinu, lokální alkoholické a nealkoholické nápoje, některé importované nápoje, teplé nápoje. Minibar je doplňovaný denně nealko nápoji a pivem. Podrobný rozpis služeb dostanou hosté na recepci hotelu při ubytování.

Nezávazná rezervace

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook